• Avrupa Standartlarında Hidrolik – Pnömatik Montaj ve Bakım Hizmeti

Hidrolik ve Pnömatik Sistemlerinizi Tasarlarken

  • İhtiyaçları Belirleriz: Tasarım yapmak istenilen sistem için hangi ihtiyaçları karşılamak gerekiyorsa. Örneğin, sistem hangi tür yükleri kaldıracak veya hangi hareketleri gerçekleştirecek?
  • Doğru Sistem Bileşenlerini Seçeriz: Hidrolik veya pnömatik sistemlerde kullanılacak bileşenleri seçmek önemlidir. Bu bileşenler arasında pompa, valfler, silindirler, hortumlar, borular, bağlantı elemanları, basınç regülatörleri vb. bulunur. Bu bileşenleri, tasarımın gereksinimlerini karşılamak için uygun basınç, debi ve kapasiteye sahip olanlar arasından seçeriz gerektiğinde müşteriye özel tasarım ve imalat gerçekleştiririz.
  • Sistem Şemasını Çizer Projelendiririz: Seçilen bileşenlerin birbirleriyle nasıl bağlantılandığını ve nasıl çalıştığını gösteren bir sistem şeması çizer ve projelendiririz. Bu şema, sistem tasarımınızın bir planını sunar ve bileşenlerin nasıl bir araya geldiğini gösterir.
  • Güvenlik Önlemleri : Hidrolik ve pnömatik sistemlerde güvenlik büyük önem taşır. Projeyi tecrübeli, Avrupa birliği hidrolik-pnömatik montaj ve bakım standartlarında sertifikalı, İSG eğitimli uzman ekiplerimizle görev dağılımı yapar sistem montajını gerçekleştiririz.
  • Denetim ve Test Aşaması: Sistem Montajı sırasında düzenli olarak denetçilermizle projeyi kontrol altında tutar ve bitişi ile birlikte projeyi test eder eğer gerekliyse iyileştirmeleri yapar teslim ederiz.